Biuro Turystyczne Paweł
Pracujemy dla Was od 1992 roku
+ Dodaj swój wpis lub zdjęcie

Księga gości

28-08-2016 - Elżbieta Dębska - elzbieta_debska@onet.eu
Pozdrawiam Pana Bogusia, który jeździł z nami po Skandynawii. Nie zdarzyło mi się spotkać tak opanowanego i spokojnego polskiego kierowcy, który z gracją lawirował po kopenhaskich wąskich uliczkach uważając na rowerzystów. Jazda z Nim była bezpieczna i przyjemna. Fajnie, że BT Paweł ma takich kierowców , inni przewoźnicy powinni brać przykład. Jeszcze raz dziękuję....:-) Elżbieta z Warszawy
10-07-2014 - Wojtek - wcz1961@tlen.pl
Dziękuję za przemiłą obsługę pielgrzymki do Medjugorie od 29-06-2014 do 09-07-2014 z kierowcą Tadeuszem który jest super towarzyszem podróży. Byłem trzeci raz na pielgrzymce z waszym biurem ijestem zachwycony jakością i profesjonelizmem waszych kierowców, Mariusza,Pawła iTadeusza .Z takim biurem napewno będę eżdził dalej. DZIĘKUJĘ!!!
21-12-2013 - Zbyszek - zb.schwarz@googlemail.com
Duze BRAWA dla Biura Turystycznego BT PAWEL z Gdanska.Korzystalismy z ich uslug na wycieczce do Drezna,aby obejrzec tam w Grudniu 2013 piekny Jarmark Adwentowy i Stollenfest.Panowie kierowcy Tadeusz i Jacek sa bardzo przyjemni dla podroznych i profesjonalni w obsludze turystow.Autobus byl dobrze przygotowany na dalekie trasy.Jeszcze raz dziekujemy za fajna podroz i polecamy ta Firme dla innych turystow,bo naprawde warto z nimi wspolpracowac.
30-09-2013 - Teresa Groszkowska - t.groszkowska@op.pl
Brałam udział w wycieczce do Hiszpanii. Panowie kierowcy byli profesjonalni... prawdziwi mistrzowie kierownicy. Pan Bogdan i Grzegorz to prawdziwi dżentelmeni prezentujący wysoką kulturę osobistą...byli pomocni, cierpliwi, życzliwi, pogodni, uśmiechnięci i dowcipni. To dzięki nim atmosfera na wycieczce była miła i mogłam się czuć bezpiecznie. Polecam wszystkim korzystanie z usług tego biura podróży.
29-09-2013 - Maria - 22ed@wp.pl
Dziękuję serdecznie za znakomity klimat podczas wyjazdu do Szwecji. Kierowca bardzo uprzejmy, autokar bardzo wysokiej klasy. Liczę że jeszcze zdarzy mi się z Państwem wyjechać.